Kudy do lahůdek "Na Váze"? Pražská 226, Mělník

X

Lahůdky "Na Váze"

Pražská 226, Mělník – Kudy k nám
Pondělí – Pátek 8:00 – 16:00  /  Sobota 8:00 – 11:00

Zastavte se pro čerstvou svačinu, na teplou domácí polévku nebo pro suroviny na dobrou večeři.

Rozmanitý sortiment lahůdek, polotovarů, uzenin a teplé kuchyně z naší výroby. Každý den čerstvé.

V prodejně lahůdek na Váze najdete i bufet, kde denně nabízíme čerstvě smažené polotovary - sýr, karbanátek, holandský řízek, vinnou klobásou, kuřecí a vepřový řízek, mletý řízek s Nivou nebo naši vyhlášenou teplou sekanou.
Denně najdete v nabídce i polévku od vývarů, hrachové, frankfurtské, gulášové po nejvíce žádanou dršťkovou. Polévky nabízíme i v praktických vaničkách s sebou, takže pokud nevíte co rychle k večeři - doporučujeme naše "hotovky".

V prodejně lahůdek dále najdete čerstvé maso - vepřové, hovězí, kuřecí, krůtí - pokud nenajdete to, co hledáte nahlašte požadavek prodavačce a ona vše zařídí u řezníka, který je v prodejně přítomen každý den.

Nenapadá vas co rychle k večeři?
Vyberte si z velkého množství polotovarů, jejichž příprava je do konečné pobody velice rychlá. Játrová zavářka dovede vaši polévku k dokonalosti. A pokud nevíte jakou přílohu, zkuste naše saláty podle starých receptur - rumcajs, feferonkový, pařížský, vlašský nebo bramborový a smažený řízek, nad to prostě není.

V prodejně si dále můžete zakoupit naši uzeninu s vysokým podílem masa, měkké salámy, trvanlivé salámy, dušenou šunku - vše naše výroba. Najdete zde i velký výběr baget z bílého i celozrnného pečiva, obložených housek, aspiků a několik druhů obložených chlebíčků.
U zaměstnanců obchodu si můžete objednat obložené mísy, uzenou šunku nebo krůtu, aspikový dort dle vašeho přání a mnoho jiných našich produktů.

Kdopak by si někdy nepochutnal na výborném obloženém chlebíčku? Ten pocit si s chutí zakousnout do čerstvé veky namazané chutným salátem nebo pomazánkou a obloženou šunkou nejvyšší jakosti, sýrem či salámem. A my přesně takové chlebíčky vyrábíme.

Máte chuť na něco dobrého? Stavte se u nás v Lahůdkách "Na Váze"