Kudy do výrobny?

X

Výrobna lahůdek

Kněžny Emmy 226, Mělník – Kudy k nám
Pondělí – Pátek   6:00 – 13:00
315 622 201, 315 622 207 (záznamník)

Tato část je pro ty z Vás, kteří vlastní živnostenský list se zaměřením na prodej potravin.
Do Vašich provozoven, kaváren nebo třeba na čerpací stanice můžeme denně zavážet čerstvé zboží.

Všechny  výrobky určené pro rychlé občerstvení jsou jednotlivě hygienicky balené v ochranné atmosféře. Vybírat můžete z velké nabídky baget - šunkové, kuřecí, tuňákové, obložených housek, sendwičů, hamburgerů. Na výběr je bílé i celozrnné pečivo. Obložené chlebíčky, pražská vejce a asipky lze objednávat na kusy. Stejně tak i smažené hotové polotovary nebo teplá sekaná. Doporučujeme polévky a guláše, které jsou po uvaření ihned zchlazeny v šokeru a baleny po porcích do vaniček, což Vaši zákazníci jistě ocení.

Uzeniny vyrábíme dle tradičních receptur, které se v naší rodinné firmy dědí už od roku 1928.  Mimo stálý sortiment také udíme na objednávku celé kýty, krůty nebo selátka. Od podzimu do konce jara se můžete těšit ze zabijačkových výrobků a vinných klobás. Nabídku lze přizpůsobit dohodě se zákazníkem.

Veškerou nabídku našeho zboží zde brzy naleznete. Po předložení Vašeho živnostenského listu od nás s první dodávkou dostanete také specifikaci výrobků a skladovací podmínky, tak jak je to zákonem danné.

Naše výrobky jsou připravované tradičním způsobem a se správným podílem masa.

Rádi uslyšíme o co máte zájem. Ozvěte se nám.